Rüyada Zincir Görmek

Rüyada zincir görmek; eğer rüyayı gören kişi kadın ise uzun bir ömre, helal rızka, mala ve mülke işarettir. Rüyada zincir görülmesi bazen işlerin durgunlaşacağına ve çetinleşeceğine delalet eder. Elinde veya yanında zincir gören kişi günah işlemeye, boynunda zincir olan kişi huysuz bir kişiyle izdivaca, zincire bağlanmak ise yakın zamanda yaşanacak keder ve üzüntüye işaret eder.

Rüyada görülen zincir eski hükümdarlara ait ise mazlumlara yardım ve galibiyet için yardım edileceğine, ülkede yaşayan vatandaşlar için adaletli yöneticiler seçileceğine işaret eder.

Farklı kaynaklarda rüyada zincir görmek kuvvete rivayet olunur. Rüyayı gören kişi bekar ise evlenir, gurbetteyse ana vatanına döner. Rüyasında boynunda zincir gören kimse üzüleceği sözler işitir. Zincirlerinden ve bağlarından kurtulduğunu gören kişi ise içinde bulunduğu zor zamanları kısa sürede atlatır ve ferahlığa kavuşur.

Rüyada zincirden kurtulmak rüyayı gören kişi için büyük başarılara yorulur. Rüyada zincir görmek dostluk ve yakın aile bağlarının sağlamlaşacağına delalet eder.

Bir kişi; rüyasında zincirle bir yere bağlı olduğunu görürse, hedeflerini gerçekleştiremez ve bunalıma girer. Rüyasında elindeki zincirden kurtulan kişi hayatındaki nadir fırsatlardan birini yakalar.

Rüyada boynunda zincir görmek; rüyayı gören kişinin iftiraya ve hakarete uğrayacağının habercisidir.

Bir adalet öğrencisinin rüyasında zincir görmesi hâkim veya hâkim yardımcılığı şeklinde yorumlanır. Rüyada bir kabın içinde duran zincir görmek ise mala, mülke ve saltanata işaret eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir