Rüyada Zırh Görmek

Rüyada zırh görmek; rüyayı gören kişinin düşmanlarından başarılı bir şekilde korunacağına işaret eder. Rüyasında zırh ördüğünü gören kişi; dünya hayatında sağlam bir yapı oluşturur. Ayrıca rüyada görülen zırh; bir yere yönetici olmaya, sanat ve ticarette elde edilecek olan başarıya, mevkiye ve makama işaret eder. Rüyada birinin zırh yaptığını görmek oldukça zor işleri daha kolay hâle indirgemeye, katı birilerini yumuşatmaya delalet eder. Rüyasında zırh gören kişi bekar ise yakın zamanda hayırlı izdivaca adım atar.  Ayrıca rüyada zırh görmek; hak ile batılı birbirinden ayıran adaletli yöneticilere rivayet olunur.

Rüyasında zırh ve kask gören kişi, kendisini her konuda destekleyecek ve her zora sıkıştığı zaman yardımına koşacak dostlar edinir. Rüyada zırhlı birini görmek ise bu kişilerden gelecek önemli desteklere delalet eder.

Rüyada görülen zırh; düşmandan korunmaya ve sakınmaya rivayet olunur. Rüyasında zırh yaptığını gören kişi kendisi için korumalı ve emniyetli bir mevki oluşturur. Rüyada kendi üzerinde bir zırh bulunduğunu gören kişi korumalı bir alanda olduğunu bilir.

Kirmani; rüyada zırh görmek ve giymenin düşmandan saklanmaya, emniyete, kuvvete, mal ve helal rızka haberci olduğunu belirtir.

Başka bir din adamı Ebu Sait el Vaiz ise; rüyada zırh giymenin şerefli ve emniyetli bir hayat sürüleceği anlamına geldiğini belirtir. Çoğu rivayetlerde rüyada zırh giymek kötülüklerden sakınmak mânâsını taşır. Rüyada kendi üzerinde zırh görmek, kişinin kendini koruyabileceği bir kalesi olduğunun işaretidir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir