Rüyada Ziynet Eşyası Görmek

Rüyada bilek, parmak, gerdan ya da göğüs bölgesine bir ziynet eşyası takıldığını görmek, evde yaşayan kişilerin maddi ihtiyaçlarını karşılayarak rahat bir hayat yaşayacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi; rüyada kendisine ziynet takıldığını görüyorsa ailesi için büyük fedakârlıklara katlanır.

Birçok kaynakta rüyada ziynet eşyası görmek izdivaç ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar ise evlenir, rüyayı gören kişi evli ise hanesi ile ilgili başka bir kısmete işaret eder.

Ayrıca rüyada ziynet görmek Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, rüya sahibinin ibadet edeceğine, hayra, ilime ve menfaate rivayet olunur. Farklı kaynaklar rüyada ziynet eşyası görmeyi süs ve israf olarak nitelendirmiştir.

Rüyada ziynet eşyası görmek; o ziynetin işlenmesine ve maddi değerine göre farklı yorumlanabilir. Rüyada görülen ziynet eşyası oymalıysa ve altınsa nimet anlamı taşır. Eğer ziynet aldın yaldızlıysa kısa zamanda birinden büyük hayır göreceğine işaret eder. Rüyada altından yapılan ve nakışla süslenen bir eşya gören kişi ticarette başarılı olur ve güzel paralar kazanır. Rüya sahibi açısından yeni iş girmeye delalet eder. Rüyada görülen ziynetin baş veya göğüs bölgesine takılması; rüyayı gören kişi kadın ise güzel bir ömre ve kocasının sadakatli biri olacağına yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi erkekse bu kez rüya keder, üzüntü ve sıkıntıya işaret eder.

Rüyada kadın ziynet eşyası görmek ise rüya sahibinin hanesinde yaşanacak gelir artışına, bu ziynet eşyalarının takılması ve kullanılması büyük mevkiden biri tarafından ödüllendirileceğinize, mevki ve makam sahibi olacağınıza delalet eder.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir