Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek; gelecek olan haber olduğuna delalet eder. Bir kişi rüyasında zombi ile karşılaşırsa, bu haber nerede olduğu bilinmeyen uzak bir arkadaştan ya da akrabadan gelir. Rüyasında zombi gören kişi daha önce büyük meblağ paralar batırdı ise bu parayı yeniden kazanır ve durumunu düzeltir şeklinde yorumlanır.

Birçok kaynak rüyada zombi görmeyi akrabalar tarafından iyi niyetin su istimal edilmesi olarak yorumlar. Rüyada zombi görmek; yakın bir arkadaş tarafından ihanete uğramaya, o kişi ile ilgili çözülmesi çok zor problemler yaşanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada zombi istilası görmek ise güce ve ihtirasa yorulur. Bir kişi; rüyasında zombi istilası görürse rüya sahibinin hayalperest davrandığını, olması çok zor işler için boşa enerji sarf ettiği manasını taşır. Ayrıca bu rüyayı gören kişi; geniş çevresi tarafından destek görür ve nihai amaçlarına ulaşma yolunda emin adımlar atar.

Rüyada zombi öldürmek ise; uzun süredir süregelen korkularından sıyrılacağınız ve rahatlayacağınız mânâsı taşır. Rüyada zombi öldürmek başarı ve zafere işaret eder. Kıskanç ve kötü maksatlı düşmanlardan sakınmaya delil sayılır.

Rüyada zombi insanlar görmek ise hayra yorulur. Rüya sahibi; yakın çevresinde bulundurduğu kişiler tarafından iyilik ve hayır görür. Rüyada birden fazla zombi görmek ise rüya sahibinin dertlerinden ve kaygılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada zombi olmak ise rüya sahibinin asosyal olduğuna, kötü insan ilişkilerine delildir. Rüyayı gören kişi kendine çeki düzen vermeli ve insan ilişkilerini yoluna koymayı denemelidir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir