Rüyada Züccaciye Görmek

Rüyada; tencere, tabak – çanak, bardak gibi eşyaların satışını yapan zücaciye dükkânı görmek hayırlı bir neslin habercisidir. Rüya sahibinin çocuklara çok düşük olacağına ve ilim öğrenmeye işaret eder. Rüyada zücaciye görmek temiz bir yaşama ve güvenli bir yolculuğa delalet eder. Rüyada görülen zücaciye eşyaları; şerefe, kadre, kıymete, izzet ve rızka rivayet olunur.

Rüyada zücaciyeci görmek; rüya sahibinin kadın olması hâlinde güzellik ve evde yapılacak değişikliklere alamet eder. Ayrıca rüyada zücaciye dükkanı görmek hayırlı bir izdivaca delildir. Bazı kaynaklar rüyada görülen zücaciyenin mala ve mülke, servete ve hayırlı kazanca sahip olunacağını belirtmiştir.

Bir kişi rüyasında zücaciyeci dükkanına girerse ve porselen ya da camdan üretilmiş ürünler atın alırsa malının artacağına, eşi ve çocuklarına bağlılığına delalet eder. İyi görünen bir zücaciyeci dükkanı güzel ve keyifli bir hayat sürüleceğine işaret eder. Rüyada zücaciye dükkanı görmek; rüya sahibinin eşinin, evlatlarının, malının ve mevkisinin emniyette olduğuna alamet eder.

Rüyada zücaciye mağazası görmek; rüya sahibi açısından bol rızka, nasibe, bereketli geçime, güzelliğe yorumlanır. Rüyada zücaciye eşyası satan birini görmek ise meşakkatli olarak yürünen yolda iyi bir makama ulaşılacağının, kişinin mal ve mülk sahibi olacağının, ün ve şöhrete kavuşacağının habercisidir.

Ayrıca birçok kaynakta rüyada görülen zücaciye; yakınlarla, eş, dost ve akrabalarla muhabbetin artması şeklinde yorumlanır. Rüyasında zücaciye gören kişiye eşi tarafından miras kalır. Bir rüyada birden farklı çeşit zücaciye eşyası görmek ise çocuk sevmenin habercisidir.

Yazıyı Oylayabilirsiniz.
[Total: 1 Average: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir